browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

zabiegani

 śmieszne-istoty-ludzkie-biega-szybko-36552235

Nazywamy się :  ZABIEGANI

 

I tacy jesteśmy. Inaczej się nie da w dzisiejszym świecie. Ale pośród codziennych obowiązków, zajęć, zmartwień i pogoni za szczęściem staramy się znaleźć kilka chwil na coś, co nas do tego szczęścia zdecydowanie przybliża. Tak! Chodzi o bieganie. Jesteśmy grupą biegowych zapaleńców – amatorów. Spotykamy się dwukrotnie w ciągu tygodnia by pracować nad formą pod okiem wykwalifikowanego trenera lekkiej atletyki.

Kiedy i Gdzie

Nasze poniedziałkowe treningi odbywają się o godz. 19.30 na bieżni wokół boiska przy Gimnazjum nr 7 im. Stanisława Moniuszki ul. M. Krzyżanowskiej 8. Piątkowe wieczory( okres letni ) bierzemy udział w Energii Nocy.Spotykamy się o godz. 20.00 pod Urzędem Miasta na kieleckim Rynku i stamtąd wyruszamy na Stadion Lekkoatletyczny przy ul.Leszka Drogosza 1. Taka przebieżka to doskonała rozgrzewka przed treningiem właściwym, który to trening uskuteczniamy na wspomnianym stadionie ściśle według wskazówek naszego Trenera. W zimowe wieczory spotykamy się przy Hotelu Maraton ul.Leszka Drogosza 1  na Mini Świetlikach. Biegniemy po lesie z latarkami. ( czołówkami ) dystans  5 do 15 kilometrów. Serdecznie zapraszamy na nasze treningi wszystkich chętnych, bez względu na wiek, formę czy stopień zaawansowania w bieganiu. Każdy kiedyś zaczynał. Najtrudniej jest się zebrać i pojawić się pierwszy raz. Ale potem jest już z górki. Każdy przez to przechodził:-)

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE !!

 

Oficjalny Fanpage na Facebooku

Zabiegani na MAXA :-)

 

EN

P1760648

P1780234

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *