browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

trenerzy

 

BBL Kielce

 

Tomasz Frydrych                      Sabina Jarząbek                   Iwona Różycka

 

b 31       a 280        a 334

Tomasz Frydrych instruktor lekkiej atletyki oraz animator sportu. Pasjonat biegania, zdobywca Korony Maratonów Polski.

Iwona Różycka:  Bieganie jest moim lekiem na całe zło, jest nauczycielem pokory, samej siebie. Jest tym, czym ładuję akumulatory nawet po najcięższym dniu. W 2006 roku na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zdobyłam zloty medal na dystansie 1500 m z przeszkodami. Biegam, bo dzięki bieganiu uwierzyłam w siebie i teraz wiem, że jeśli czegoś bardzo się pragnie to trzeba mocno w to wierzyć i wytrwale dążyć do wyznaczonego celu.

BBL Strawczyn

 

Marta Smolarczyk                                               Łukasz Woźniak

 

b 98                        b 80

Łukasz Woźniak – Sportowiec i trener. Osiągnięcia sportowe: wygrany Półmaraton Kielecki; 6. miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych 2014; Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski 2013; wiele wygranych biegów ulicznych w Polsce. Rekord życiowy w półmaratonie: 1.08.52, na 10km – 31.45. Trener w klubie Kkl Kielce i Olimp Strawczyn oraz ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. Zawodnicy startują z powodzeniem w mistrzostwach Polski oraz międzywojewódzkich zawodach sportowych na bieżni. Praca z amatorami to dla mnie czysta przyjemność.

DOŁĄCZ do BbL

 

Jak dołączyć do BbL?

Jesli jesteś amatorem biegania i chciałbyś wziąć udział w zajęciach lekkoatletycznych akcji BiegamBoLubię, sprawdź na BiegowejMapiePolski gdzie i kiedy w Twojej miejscowości odbywają się zajęcia.

 

bbl kielce